O firmie

Budujemy Zaufanie

Jesteśmy rodzinną, prężnie rozwijającą się firmą deweloperską. Od 2005 roku tworzymy nowoczesne, komfortowe i energooszczędne budynki mieszkalne. Firma wywodzi się z Mławy, ale działa na terenie całej Polski. Każdą naszą inwestycje wyróżnia jakość i innowacyjność. Do tej pory zakończyliśmy i oddaliśmy do użytkowania Osiedle Zielone Tarasy w Mławie, Apartamenty Rzeczkowska w Ciechanowie, Willa Mokka w Warszawie. W 2016 roku rozpoczęliśmy prestiżową budowę Apartamentów Opera w Olsztynie.

Wizję stałego rozwoju firmy opieramy na potencjale ludzi, których połączyła wspólna pasja do tworzenia wysokiej jakości projektów budowlanych. Nasze inwestycje to dzieło wielu współpracujących ze sobą profesjonalistów z branży projektowej, technicznej i budowlanej oraz wysokiej klasy specjalistów ds. zarządzania. To oni nadają naszym inwestycjom wyjątkowy charakter. Dzięki naszym działaniom, możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów.

Nagrody i wyróżnienia

Jako dynamicznie rozwijająca się firma prężnie działająca na rynku deweloperskim w 2015 roku zostaliśmy laureatami prestiżowej nagrody Gazela Biznesu. Gazele Biznesu przyznawane są co roku przez dziennik ekonomiczny Puls Biznesu.

Dbamy nie tylko o to żeby zakończona inwestycja spełniła oczekiwania Klientów, ale także w trakcie budowy dokładamy wszelkich starań żeby wszystko co robimy było na najwyższym poziomie. Jako wykonawca inwestycji Apartamenty Opera w Olsztynie zdobyliśmy I miejsce w konkursie „Buduj bezpiecznie”. Celem konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placu budowy.

Dan-Bud Amatorska Liga Futsalu; Dan-Bud Amatorska Liga Orlika

Firma Dan-Bud angażuje się w życie miasta Mława z którego się wywodzi. To tutaj jesteśmy organizatorem i głównym sponsorem Dan-Bud Amatorskiej Ligi Halówki oraz Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Zawodnicy reprezentujący naszą firmę występują w barwach drużyny Zielone Miasto, kilkukrotnego mistrza Powiatowej Ligi Amatorów Halówki (PLAH). Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek i wyniki meczów na stronie organizatora www.mosir.mlawa.pl Wspieramy również lokalną drużynę piłkarską MKS Mława. Wierzymy że to co dajemy do nas wraca dlatego chętnie wspieramy wszelkie inicjatywy społeczne.

W trakcie realizacji

Poznaj naszą aktualną ofertę

Zrealizowane

Zobacz galerię naszych realizacji

Kontakt