Aktualności

Najnowsze informacje

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA W WILLA KSAWERYN WARSZAWA

Styczeń 2018

Zamieszkaj już dziś w komfortowym, nowym mieszkaniu we wspaniałej, spokojnej okolicy. W naszej inwestycji Willa Ksaweryn w Warszawie zostały już tylko dwa wolne mieszkania. Możesz je mieć w promocyjnej cenie! Zadzwoń już dziś do naszego Salonu Sprzedaży i umów się na spotkanie - tel. 602 703 907!

Więcej na www.willaksaweryn.pl

Budujemy bezpiecznie

Grudzień 2016

Z dumą informujemy, że Firma DAN-BUD SP. Z O.O., Generalny Wykonawca inwestycji Apartamenty Opera w Olsztynie zajęła I miejsce w konkursie "Buduj Bezpiecznie". Organizatorem konkursu była Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie. Celem konkursu jest upowszechnianie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy na placach budów, w tym promowanie wykonawców robót budowlanych, którzy zapewniają bezpieczne stanowiska pracy w procesie realizacji obiektów budowlanych oraz przyczyniają się do ogólnego wzrostu poziomu bezpieczeństwa pracy w budownictwie w skali kraju.

Nasza prestiżowa inwestycja już w sprzedaży – APARTAMENTY OPERA w Olsztynie

Sierpień 2016

Mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu sprzedaży naszej kolejnej inwestycji w standardzie apartamentowym – Apartamenty Opera. Apartamenty Opera to inwestycja stworzona, by zapewnić mieszkańcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Zlokalizowana w centrum Olsztyna pozwala w pełni korzystać z uroków życia w mieście-ogrodzie. W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 130 m2, przestronne tarasy oraz urokliwe ogródki. Nowoczesna architektura, wysoki standard oraz zastosowanie innowacyjnych technologii to główne zalety tego miejsca. Apartamenty Opera zachwycą nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

W trakcie realizacji

Poznaj naszą aktualną ofertę

Zrealizowane

Zobacz galerię naszych realizacji

Kontakt